Манчестър Юнайтед разби с 5:0 РБ Лайпциг в двубой от Група „Н“ на Шампионска лига. Маркъс Рашфорд влезе като резерва в 63-ата минута и за по-малко от половин час наниза три гола във вратата на гостите. С по едно попадение се отчетоха Грийнууд (21) и Марсиал от дузпа (87). Така Юнайтед е едноличен лидер в своята група с пълен актив от 6 точки след два мача. На старта на надпреварата „червените дяволи“ записаха успех с 2:1 като гост на ПСЖ. Парижани са втори в групата с 3 точки, колкото има и третият Лайпциг. Последен е отборът на Истанбул ББ.

Срещата на “Олд Трафорд” започна с домакински натиск, а в 5-ата минута вратарят на Лайпциг Гулачи съумя да отрази хубав удар на Фред.

Офанзивата на „червените дяволи“ даде резултат в 21-ата минута. Пол Погба направи добро извеждащо подаване за Мейсън Грийнууд, който с техничен удар към далечния ъгъл откри резултата. Голът бе прегледан с ВАР, тъй като при паса на французина Грийнууд бе на една линия с двама бранители, но попадението бе зачетено.